| GianiTerranova a întrebat:

Buna am cunoscut decurand o fata care ma atrage foarte mult(sunt baiat) si chiar o iubesc dar nu stiu cum sa o cuceresc.Imi puteti spune niste "strategii"? Am mai auzit:"fii sincer,da-i flori, acorda-i atentie" dar asta stiu si eu ca trebuie facut dar pana atunci cum sa intru in vorba cu ea? Nu pot merge sa-i spun :Salut! Ce faci? Daca nici nu stie ca exist.Vreau un raspuns mai special cu "planul de lupta". Adica tot.Cum sa intru in vorba cu ea etc...

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna,dragul meu!
In primul rand iti trebuie curaj.
Intai abordeaz-o pe fb cu cateva like-uri, comm-uri apoi bag-o in seama p chat, unde ii vei cere id-ul.
Acolo veti vorbi!
Nu-i spune din prima ca te atrage. Vorbiti lucruri generale, apoi..bate cateva apropuri legate de voi 2.
Invit-o in oras, sau spune-i ca vrei sa va cunoasteti personal!
Iar la intalnire, totul va decurge de la sine! happy
Sper ca am reusit sa te ajut, macar putin.

| GianiTerranova explică (pentru NoSmile):

Chiar ma gandeam la likeuri pe fb.

| NoSmile a răspuns (pentru GianiTerranova):

Apuca-te de treaba! Astept un mesaj pe privat, sa-mi spui ce ai facut!
Bafta!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

In primul rand iti trebuie curaj.

| Anastasya01 a răspuns:

Cumparai un buchetel de flori. Apropriete de ea si zii "Sa fii mereu asa de frumoasa, precum florile estea." Ii vei ramine in gind..Shi ma bucur ca in ziua de astazi mai sunt baietii ca tine romantici care isi bat capul sa faca ceva placut pentru o domnisoara...