| Denisa93 a întrebat:

Am cunoscut in noaptea de revelion un baiat care m-a cam pus pe ganduri, am vorbit o data cu el pe mess si m-a invitat sa ies cu el la un suc.Eu l-am refuzat spunandu-i ca nu ma simt bine, de atunci el a mai fost pe mess dar nu a mai vorbit cu mine.Eu l-am salutat dar el nu m-a salutat... ce sa fac?

9 răspunsuri:
| 1People a răspuns:

Dai atentie pe mess sau la telefon probabil la simtit prost pentru ca i-ai dat cu "flit" daca iti place de el daca nu that is big grin! fundita:X

| Denisa93 explică:

Am uitat sa spun ca nu prea intra pe mess si la telefon nu vorbim.

| Alle17 a răspuns:

Da, mai incearca. face pe suparatul.baietii astialaughing

| Denisa93 explică:

Am uitat sa spun ca pe mess nu prea intra cand sunt eu si la telefon nu vorbim ca nu avem numerele de telefon unu celuilalt/

| jasmine11 a răspuns:

Baietilor nu le place sa ii refuzi, se simt foarte jigniti, pentru ca se cred superiori nostri, dar ma rog, poate te tine asa sa vada cat de mult il cauti, si cat de mut vrei sa vb cu el, spune-i tu acum daca vrea sa iesiti la un suc, si daca refuza sunte-ti chitlaughing. oricum cred ca te place, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita-l tu la suctongue.

| lolly a răspuns:

Pai cum tu l-ai ignorat atunci probabil ti-a raspuns si el cu aceiasi metoda, refuzand sa-ti raspunda! L-a luat ca pe un Nu.

| helenqw3 a răspuns:

Daca tu iti doresti foarte mult sa iesi cu el, atunci de ce nu il inviti tu? Adica probabil el a inteles mai mult din raspunsul tau ca nu-ti place de el deloc.Si nu mai lua totul in serios adica poate nu era la calculator atunci. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l in pace. Daca te place cu adevarat te va cauta el.