| Stitch92 a întrebat:

Am cunoscut pe cineva pe Y! M si ne iubim, i-am spus asta, si ea a recunoscut ca ma iubeste, si urmeaza sa ne intalnim in iarna aasta, si vreau sa ii arat mai mult cat de mult o iubesc, pana sa ne intalnim. Un sfat ceva?

3 răspunsuri:
| kiki81 a răspuns:

Cum poti sa iubesti prin mesaje text?

| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Realizezi cât de penibil sună? În primul rând ''am cunoscut pe cineva pe YM''...
''am cunoscut''
''cunoscut''
De unde până unde ajungi să cunoşti un om când vă desparte un ecran? Vă atingeţi,vă mângâiaţi? Sau doar atingeţi butoanele reci ale tastaturii?
Pe mess poţi să fii oricine vrei să fii şi totul este roz,numai lapte si miere.În viaţa reală, exista certuri, neajunsuri.

| gabitzuk a răspuns:

Ai mai mult de 11 ani?big grin. iubirea nu inseamna numai cuvinte"te iubesc" raised eyebrows! iubirea vine in timp.sunt cateva etape: la inceput atractia fizica, apoi caracterul.si apoi usor usor incepi sa te atasezi,sa tii la acea persoana, sa te obisnuiesti cu ea, si dupa ceva timp sa simti k o iubesti! dar pana atunci:*du-te si invata la romana!