| Stitch92 a întrebat:

Am cunoscut pe cineva pe Y! M si ne iubim, i-am spus asta, si ea a recunoscut ca ma iubeste, si urmeaza sa ne intalnim in iarna aasta, si vreau sa ii arat mai mult cat de mult o iubesc, pana sa ne intalnim. Un sfat ceva?

8 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Trimite-i un buchet de flori virtual straight face

| DorelSudoru a răspuns:

Dadearai dun' pedofil

| Cirus a răspuns:

Fa'i o surpriza, un cadou, un filmuletz, o poezie, un desen, ceva simbolic, sa fie din suflet. esentele tari se tin in sticlute miciwinking succes

| AlinaG a răspuns:

Relax...Fii tu insuti si totul va fi bine. Daca te iubeste cu adevarat o sa fie mult mai bucuroasa sa te intalneasca decat sa primeasca cadouri materiale.

| Roxaniciu a răspuns:

Pai ar trebui sa ii cumperi un buchet mare de trandafiri rosii si o cutie de ciocolata. Fetelor le plac mereu atentiile. Si ai grija sa incepi relatia cu dreptul : sa nu te holbezi la "ceva" si sa incepi cu un sarut mare ca sa fie asta o prima buna impresie. Bafta!

| Ivanaaa a răspuns:

Nu cred ca e bine sa te intalnesti cu cineva pe care nici macar nu-l cunosti...Si nu cred ca poti iubi pe cineva cand nici macar nu l`ai vazut niciodata...Parerea meawinking.

| Stitch92 explică (pentru Ivanaaa):

L-am vazut sa stii

| Ivanaaa a răspuns (pentru Stitch92):

Poi atunci e binehappy. Credeam ca nu v-ati``` vazut niciodatahappy.