| stanciualexandra a întrebat:

am cunoscut un baiat acum oluna si acum ne vedem des la plaja si el a inceput sa dea in mine cu nisip, iar ieri a inceput cu apa sa ma stropeasca imi cere ochelarii, imi zambeste defiecare data cand ma vede imi, azi mi-a facut si cu ochiul si m-am indragostit si eu de el dar nu stiu daca ma place si el"

Răspuns Câştigător
| RaZ4Ing a răspuns:

"Asculta`i" faptele. daca incet incet ignora limita de prietenie... adica ma refer stii tu la dunga aia care desparte limita de a te lua de mana sau a te lua asa in brate. sau daca trece cu buzele aproape de obrazul tau... sau mai stiu eu ce, atunci da te place. Ca sa il faci si pe el sa se indragosteasca de tine cand vaa intalniti pupal usor adica asa finut pe obraz sa iti simta buzele moi si fine nu o ventuza dinaia de sa ramana fara obraz daca ma intelegi. incearca thinking Bafta big grin

2 răspunsuri:
| Stuff a răspuns:

Eu cred ca te place dar ii ie frica sa iti zica ...ai putea sa i dai de inteles ca il placi si tu, succes!

| stefan1995 a răspuns:

Raspunde naibii la telefon rolling on the floor