| ingerasha_9743 a întrebat:

am cunoscut un baiat (are 15 ani, eu 14), super de treaba, vorbesc de foarte mult timp cu el, si ne intelegem de minune. Dar el ma tot invita la el acasa la un suc, dar eu nu am certitudinea ca nu vrea mai mult de un suc, si nu stiu ce sa fac, nu il cred in stare de prostii, nu e genul de baiat, doar ca mai vorbeste aberatii cateodata, nu stiu ce sa fac sa merg la el sau nu? va rog raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| Dramaa a răspuns:

Eu spun ca ar fi mai bine sa mergeti undeva la un suc la o terasa un pub ceva nu la el acasa happy Desi nu stiu cata dorinta sexuala are el la 15 ani dar in fine mai bine nu la el acasa

5 răspunsuri:
| rbby a răspuns:

Pai zii ca nu vrei sa te duci la el acasa si vrei sa te duci la un film sau undeva sa va plimbati.chestii din astea.

| Puma05 a răspuns:

Daca doresti sa stii cu adevart, du-te la el acasa si vei alfa de ce tot insista el atat, daca este cea ce banuesti tu sau nu. Sunt si eu bait si prefer sa vin cu o fata la mine acasa decat sa ma duc in oras (uneori) consider ca este in habitaul meu si este mai placut la mine decat in oras plus ca afla mai multe chesti despre mine.
Asa ca du-te ca nu te manca

| PufoseniePufoasa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci sa vezi pana unde ajunge. dar daca nuiti convine...il respingi

| Crisu a răspuns:

Nu stiu sincer ce sa-ti spun. Poate ca o sa-ti propuna sa faceti altceva, dar nu cred ca o sa te violeze, nu? straight face Daca vrei sa fi sigura cum e el, si ce vrea, du'te.Sau cum a zis si pRoFuKRysS, puteti merge la o teresa.Desi ma indoiesc ca o sa'i surada ideea.

| gigiro a răspuns:

Prima data, nu te va viola, poate dupa aceea. Sau poate se simte mult mai bine acasa, are tot ce-i trebuie pentru o atmosfera mai placuta si mai intima.Ca sa-l verifici, poti sa-i spui ca vii, cand sunt parintii lui acasa.