| anonim_4396 a întrebat:

happy Am cunoscut un baiat nou, David, si m-am cam indragostit de el! happy Vorbim, dar nu prea mult! Acum ceva zile am realizat ca imi place tare tare mult de el!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce vei face dacă el nu-ți va împărtăși sentimentele de iubire?
Se merită să suferi?
Mai bine ai sta pentru început cu el de vorbă și apoi mai vedeți voi.
Pa, pa.

| sebateking a răspuns:

Buna...Pai daca il placi cu adevarat incearca sa vorbesti mai des cu el pe mess (daca il ai) sau baga-te in vorba cu el, cerei id-u(daca nu-l ai) si cand veti devenii prieteni mai apropiati ii bati niste apropouri. Bafta, sper sa fie al tau daca il placi cu adevaratwinking