| Emilia1015 a întrebat:

Am cunoscut un baiat pe facebook cu care ma inteleg foarte bine.Intr-o zi mi-a zis ca s-a indragostit de mine, ca ma iubeste si imi trimite in continuu pupici si inimioare.Acum mai nou vorbeste si cu iubire.Imi mai spune ca el nu e psihopat ca ceilalti...sa caute fete doar pentru prostii.Si astazi mi-a zis ca ma iubeste si vrea sa fie cu mine..si eu i-am spus sa ma lase sa ma gandesc bine.iar el a zis ca ma asteapta.Voi ce spuneti ma iubeste sau nu? Dau funda.Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma,gandeste-te ca si tu poti zice ''te iubesc! nu sunt psihopat''. E foarte usor de zis,dar greu de dovedit. Lasa-l sa iti dovedeasca. Cum? Sa se gandeasca el! Daca renunta usor, e clar ca a avut alta intentie si ca e un PSIHOPAT.
Nu pune suflet inca, pentru ca, s-ar putea sa ai de suferit pe urma. Mai asteapta... spune-i, fara suparare, ca ai nevoie sa-ti dovedeasca ceea ce zice, pentru ca, acele cuvinte le poate rosti oricine!

10 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Dragostea poate aparea si prin simpla vorbire... Dar oare e iubire adevarata?

Adica acum 2000 de ani nu exista net pentru a cunoaste lumea, dragostea aparea prin comunicatie si prin atractia fizica. big grin

| mat31new a răspuns:

Pai... voi v-ati intalnit "in realitate"?

| neutrino a răspuns:

Sigur ca te iubeste, dar esti oare singura?

| Danysan a răspuns:

Nu toata lumea e la fel daca va intelegeti ok e posibil sa te placa dar vezi ca sunt multi nesimtiti si animale periculaose (ba chiar jivine)care se dau pisicute ca sa puna Gheara pe fetite...cel mai bine inainte de ai da un raspuns e sa va intalniti sa vb sa vezi cum se comporta in realitate daca are ticuri (poate aluia ai palce sa poarte ciorapi pana la genunchi in carouri cum fac mexicanii -nu cred ca ai vrea sa iesi cu unu ca ala laughing-Vezi si tu cat il duce capsoru-daca il pune pe farisu sa scrie pentru el sau un prieten ca ele pre prost sa intrtina o dicutie... Funda?:-D?

| LineGuide a răspuns:

Posibil, dar nu dau mari sanse relatiei.
Mult noroc!

| varcolaccc a răspuns:

Daca doar ti-a spus pe faceebook nu inseamna prea multe daca nu va cunoasteti in realitate e degeaba. Iubirea pe net nu e iubire daca nu va întâlniti macar odată in real

| RAY a răspuns:

Gaby vrea sa faca sex cu tine draga asta vor baieti pana in 26 de ani o aventura, ce iubire vorbe in vant nu fi credula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate astea virtuale nu fac decat sa imbolnaveasca pe cei care sufera de naivitate, daca ai cat de cat putina minte incearca sa-ti dai seama ce mesaj este in ce am scris eu

| Emilia1015 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.Toti ati fi meritat funda

| maralexia34 a răspuns:

Doamne! asta nu e relatie! v-ati intalnit vreodata? v-ati sarutat normal, nu virtual? ti-a spus in fata ca te iubeste? ai vazut in ochii lui? relatiile viirtuale nu sun relatii