| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un baiat pe mess.Eu sunt din Oradea iar el din Sacele.Eu am 19 ani iar el 21.Imi place foarte mult de el fiindca e foarte dragut si are simtul umorului.Si lui ii place de mine insa am niste probleme.El nu prea ia initiativa iar daca il intreb ceva sau spun ceva de foarte multe ori nu-si adauga opinia sau ceva.Numa 'sigur', 'cum sa nu', 'da' etc.In schimb de foarte multe ori cand glumim duce vorba la subiecte de dragoste si sex. Data trecuta mi-a zis sa-i arat sanii inainte sa inchid webul.Am fost socata.Dupa aia zicea ca numai stiu de gluma. Apoi intr-o zi mi-a ceru poze sexy.Pot vorbi si serios cu el dar nu cred ca vrea ceva serios.A zis ca nu vrea sa se insoare inca.Deci si daca ar vrea o relatie cu mine nu ar avea de gand sa ramana cu mine.Dar totusi nu inteleg de ce tine legatura cu o fata din departare daca chiar nu vrea ceva serios.El spune ca cea mai lunga relatie de-a lui a tinut un an. Evident ca nu cred orice imi spune.Dar ma pune pe ganduri.Nu ma pot decide. Oare e baiat serios sau vrea doar o aventura? dar daca ar vrea o aventura ar putea sa aiba cu una din apropiere.Insa mi-a spus ca e timid. Dupa ce mi-a spus sa-i arat sanii ma indoiesc de asta.Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

Unde pot duce internetul si naivitatea

| sebysebyca a răspuns:

Eu cred ca nu merita sa-i arati sanii! mai bine mi-i arati mie! eu sunt serios si inchid ochii!

| B3b3Bo55 a răspuns:

Baby eu am avut o prietena tot asa la distanta ne'am iubit pnm eu inca o iubesc chiar daca nu mai suntem de 2 ani da in fn nu conteaza asta fata mi-a aratat sh sanii si nu numai si cu toate astea tot nu ne'am casatorit ...cu toate k ne doream dar nah laughing la o relatzie daca te obishnuiesti sa fie la distanta iti spun eu k stai o luna cu el in casa si va urati unu de altu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca doar se plictiseste pe net si e o bucurie pentru el cand are cu cine sa-si toceasca tastele la calculator. Nu cred ca vrea nimic serios. Ciudat e ca acest "prieten" pe care l-ai cunoscut tu imi aduce aminte de cineva, care seamana in anumite privinte, si tot din Sacele e. Am cunoscut un asemenea tip pe TPU.

| StayStrong99 a răspuns:

Pai sincer eu nu's de acord cu relatii virtuale si prostii de astea. oricum virtual nu ai cum sa cun o persoana poate sati povesteasca toate vrajelile imaginabile.sincer cred ca n-are ce face baitu si vrajeste pe mess.nutzi fa iluzii k poate fi ceva serios. daca are intentii sa vina sa te vada si sa te cun de persoana poti continua sa vb cu el in mod serios. daca nu fa si u la fel (razi cu el, de el, simtete bine laughing ). bafta