| iulia85 a întrebat:

Am cunoscut un tip super ok, am iesit de cateva ori in oras s a purtat foarte frumos cu mine, dar de fiecare data aducea vorba de sex mai in gluma mai in serios el fiind un tip glumet.Astazi i am trimis mesaj spunandu-i ca ii zboara mintea numai la sex si ca nu sunt genul acela de fata ""floricica pe campii"" si nu mi a raspuns la mesaj oare s a suparat pe mine? sau doar asta urmarea? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Dariiiii a răspuns:

Pai dupa cum stim cu totii, generatia asta e mai mereu cu gandul la rposti, indiferent de varsta. Dar daca aduce vorba de sex cam des si daca tu i-ai spus verde-n fata ca nu vrei sa ai asa o "aventura" cu el si nu ti-a mai raspuns la mesaj, parerea mea este ca el doar asta vroia de la tine, sa aveti o aventura. mai bine ca nu ai fost asa naiva ca restul si i-ai spus ce gandeai. Oricum vezi ce o sa iti raspunda la mesaj, daca iti va raspunde, dar mai bine ai avea grija cu genul asta de baieti. :*

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Eu cred ca doar asta urmarea.
Sa fim seriosi, in primul rand un baiat respectuos, serios, care vrea o relatie, nu aduce vorba despre sex inca de la inceputul intalnirilor!
Este doar un aventurier.Nu putea sa faca glume de genul nici daca vroia, trebuia sa te respecte.
Mintea lui:
Sex *** happy ******
sex sex sex.
Nu fi prostuta!

| Betty18 a răspuns:

Nu v-ati cunoscut de prea mult timp si deja a avut tupeul sa faca glume pe aceasta tema? Poate te va mai cauta, insa sigur a fost dezamagit de raspunsul tau. Oricum parerea mea e sa nu te astepti la ceva bun din partea lui, poate doar sexul happy

| MrAlex a răspuns:

El sigur sta cu tine doar pentru sex dar mai bine il parasesti si cautati un prieten care te place si nu asteapta numai sex de la tinewinking

| kasty a răspuns:

Asteapta raspuns: daca nu raspunde la mss, sau nu te mai cauta inseamna ca isi cauta o aventura
daca iti raspunde si te cauta, chiar dc glumeste despre sex nu e o prb: poate testeaza si el terenul
happy

| TheVampireGirl a răspuns:

Draga mea, eu atat iti spun: fereste-te de tipii de treaba si asa 'glumeti' pentru ca aia sunt cei mai a dracului.au peste 500 de 'masti'..si depinde pe care o nimeresti.

| bogdandat a răspuns:

Eu zic ca da numai asta urmarea asa sunt baieti le sta gandul doar la sex.

| Bulinaaaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil,in unele glume se ascund si intentii, acum nu ai de unde sa stii:d.
Daca nu iti raspunde, nu inseamna neaparat ca urmarea doar sex,, poate s-a suparat pentru simplul fapt ca i-ai interpretat glumele la modul serios. happy