| anonim_4396 a întrebat:

Am doua intrebari... dar mai intai as vrea sa va explic cum sta situatia...
Imi place de un coleg cu care ma inteleg destul de bine. De un timp se comporta diferit. In ore se uita la mine si daca vede ca si eu ma uit la el, imi zambeste sau imi face cu ochiul iar in pauze vine la mine si ma ia in brate sau ma tine de mana si vorbeste foarte frumos cu mine.
1. Credeti ca ma place?
2. Cum as putea sa-i spun cat mai usor ca-l plac? pentru ca sunt mai rusinoasa la discutiile de genul asta big grin
Dau funda pentru cel mai bun raspuns big grin
Multumesc!

2 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Pai te place 100%,fai niste ochi dulci,zambestei,cand vb cu tine fii atenbta la ce iti spune si muscati buzele,asa lent,si umezestele cu limbuta,am citit asta intr-un horoscop,nu mai stiu de la ce zoide, iar el nu isi va mai lua ochii de la buzele tale, si cand sunteti mai departati priveste-l 20 de secunde in continuu si poate iti vei da seama daca te place sau nu, vezi daca dupa 20 de sec inca se uita la tine sau daca se uita in alta parte :*

| dddiana a răspuns:

Draga Daiana.happy
Poate ca raspunsul meu nu e asa de concret cum tu astepti dar asta este opinia mea.
Pai la intrebarea nr. 1 eu nu.ti pot raspunde,si cred ca nimeni, pentru ca noi nu stm ce e in mintea si sufletul lui, tu ar trebui sa stii acest lucru pentru ca il cunosti!happyhee hee
Si intrebarea nr. 2 tongueai lucru asta e usor de zis din gura dar mai greu de facut.Eu daca as fi in locul tau i-as zice pe mess cu conditia sa ma ascund de el o vreme.(Da stiu e un raspuns tampit dar asa sunt eu).Nu stiu poti atinge niste subiecte de iubire daca i.ti place de cineva, sau ceva de genu si apoi cand ai destule informatii ii poti spune.
Ti.am zis ca nu am niste raspunsuri concrete, dar asta e parerea mea.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Un sarut:*puppy dog eyes