| flory_9483 a întrebat:

Am dubii si nu stiu ce sa cred? Iubitul meu are un prieten, acesta are nunta acum pe 21 august, si mi a facut o propunere daca vreau sa merg cu el, am acceptat.Azi a vorbit cu surioara lui, si ea, i-a zis cu cine vii la nunta? iar el a spus ca vine cu mine.Aceasta intrebare ma nelinisteste, ce vrea sa insemne, ca mai are si pe altcineva in afara de mine.Si precizez ca surioara lui stie de mine.

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Nu te nelinistii dintr-atata, eu cred ca sora lui se referea daca el vine la nunta cu tine, cu alti prieteni, cu familia, sau daca merge singur.

9 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Esti un pic paranoica...

| Musiclove18 a răspuns:

Flory:*Asta nu inseamna nimic. Poate surioara lui credea ca va merge singur, sau voia sa fie sigura ca merge cu tine.Eu zic sa te linistesti, ca daca mai avea pe cineva nu te chema pe tine nu te lua dupa aparente.Eu zic sa stai linistita:* Succes

| Maya. a răspuns:

Nu. nu cred ca se refera ca mai are si pe altcineva. dar daca zici ca prietenul e al iubitului tau, sora lui a crezut probabil ca tu nu ai nici o obligatie sa mergi.si daca zici ca e "surioara " inseamna ca e mai mica si nu stie exact ce zice, poate 14, 15 ani.nu a zis cu intentia de`a venit cu alta fatabatting eyelashes. stai linistita.

| MeduzaInaripata a răspuns:

Nu-ti face griji. Este o simpla intrebare! O zi buna! happy

| kimora_8189 a răspuns:

Poate sora lui nu te place si de asta, poate ca a crezut ca se va duce doar cu baietii thinking oricum daca are pe altcineva vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna flory, pentru inceput vreau sa te intreb catzi ani are surioara lui? Si daca ar fi avut pe altcineva de ce te-ar fi chemat pe tine? la asta te-ai gandint?

| ManutzuWolfy a răspuns:

Nu se pare chiar asa dubios poate sora lui credea ca tu nu o sa vii si a intrebat poate venea cu altcineva.

| dragomir_2496 a răspuns:

Nu e o intrebare rea din punctu meu de vedere ca orice sora curioasa! poate vroia sa merag sora lui cu el nu te speria.

| dragomir_2496 a răspuns:

Nu cred ca mai are pe cineva poate surioara lui nu stie ca te are pe tine? daca stie ca te are pe tine poate o fi crezut ca merge cu surioara lui ca sa mai intimplat cazuri asa ca nu are rost sa intri in alerta o zi buna flory.