| anonim_4396 a întrebat:

Am facut 3 teste si au iesit negative. Ultimul l-am facut la 3 saptamini de la ultimul contact sexual. Trebuia sa-mi apara c.m azi. Ce ar putea sa insemne?

Răspuns Câştigător
| rebeca a răspuns:

Inclusiv stresul e o cauza. Te agiti prea mult.
O sa vina zilele astea.

6 răspunsuri:
| rebeca a răspuns:

Cu 3 teste negative, avand in vedere ca azi ai calculat ca trebuie sa iti vina, nu e cazul sa iti faci probleme. Nici nu a trecut ziua.
Stai linistita.

| desertflower a răspuns (pentru rebeca):

Încerc să fiu liniștită, dar nu se primește.

| rebeca a răspuns (pentru desertflower):

Trebuie sa stii ca c.m. nu vine exact in aceeasi zi. Sa inteleg ca nu te-ai protejat in nici un fel de ai aceste temeri si esti asa agitata? Si totusi cele 3 teste nu vorbesc prostii.
Sunt multe cauze de la care poate intarzia, o raceala, o infectie...

| desertflower a răspuns (pentru rebeca):

Nu m-am protejat, dar el n-a ejaculat în mine ) Oricum mi-i frică

| rebeca a răspuns (pentru desertflower):

Inclusiv stresul e o cauza. Te agiti prea mult.
O sa vina zilele astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Si nu ti-a aparut?
Poate fi o dereglare hormonala, poate fi de la stres, eu zic sa incerci sa bei ceai de cretisoara, te ajuta mult.
Dupa mine nu esti insarcinata!
Te pup!

| desertflower a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună, nu mi-a apărut. Am să încerc. Mulțumesc!