| Vreau sa mi se stearga contu a întrebat:

am facut dragoste cu prietenul meu si am ajuns la orgasm cred... dar nu mi-am dat drumu laughing de rusine adica nu chiar de rusine dar am zis ca poate e pipi si nu e lichidul acela, iubitu mi-a zis sa dau drumu ca nu e pipi sa rugat de mine dar n`am vrut :X e pentru prima data cand am, dar nu am dat drumu...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica sa-ti dai drumul, doamne? laughing tu iti imaginezi ca va tasni ceva din tine? laughing in afara de acel lichid de la excitatie/stimulare, nu va curge nimic din tine. laughing Poate eventual pipi, da, dar asta ar cam fi o problema, pentru ca nu e normal si ti-ar trebui un consult ginecologic. Prin a-ti da drumul, cred ca prietenul tau se referea prin a savura momentul. Sa te lasi purtata de val si sa traiesti din plin placerea. Senzatia acea de furnicaturi, tremurat si extaz. Nu iti imagina ca din tine va tasni cascada Niagara, pentru ca nu are cum laughing. Pustii din ziua de azi... rolling on the floor

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citi ani ai? 12, 13?
Mare este gradina ta, Doamne!
Ps. intre timp am aflat ca esti minora, nu ai implinit inca 18 ani...

| pryns3s a răspuns:

Trebuia sal asculti p prietenul tau, el poate are mai multa experientzawinking

| dana_6335 a răspuns:

Dar cum ai putut sa ti?laughing

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

Mg care e problema ta? nut`i convine intr la ce ai intrat oh go onwinking eu nu m`am legat de intr tale, parca eram aici sa ne ajutam nu sa dam raspunsuri la mistowinking asa ca vezi`ti de treaba ta

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

Mai am un pic pana fac 18 ani stai lin ca stiam si eu

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

oh go on hai ma mai lasati`ma cu inteligenta voastrawinking

| Farcas a răspuns:

La ce nume ai nu ma mir ce intrebari puioh go on
Daca ti se pare ca nu avem,, inteligenta,, pentru ce ai mai pus intrebarea? Daca tot ai facut sex si habar nu ai ce ii ala si cu ce se mananca trebuia sa iti asculti prietenul care totusi cred ca se pricepe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci mai fa o data si dati drumu

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pui intrebari, iti dau userii raspunsurile potrivite, gen @hazeena, care l-a dat cel mai bine, si tu ii faci idioti!

Atunci nu mai posta, fata!

| mutty a răspuns:

Trebuia sa te pisi pe el la propriu...