| AngelicLing a întrebat:

Bună, am făcut dragoste pentru a 2 a oară in viață. am folost prezervativ și am scos o înainte de a ejacula, țin sa precizez faptul ca prezervativul nu îmi era extrem de strâmt dar nici fiarte larg in Vârf când o mai scoteam rămânea puțin in plus adică aluneca foarte foarte puțin. exista riscul de sarcina? Am verificat cu apa dacă prezervativul este spart și nu era!

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da, 1%, acesta e riscul de sarcina la prezervativul folosit corect( dacă se rupe.) pentru ca pot avea loc scurgeri imperceptibile pe lângă. Asa ne_am pomenit și noi cu fiul nostru cel mic, de 5 ani, soțul meu glumea ca ar trebui sa_ i chemam de nasi pe cei de la durex. Ați fi mai fericiți dacă ați respecta planul Creatorului și sa faceți sex nukai după căsătorie, ca atunci un copil neorogramat e o catastrofa doar la început, pe iema devine o mare bucurie.

| AngelicLing explică (pentru ania):

Haha sa va trăiască?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista, odata ce era inca pe penis.

In orice caz, data viitaore cumpara prezervative cu 1 numar mai MICI fiindca asta de este larg este prea mare pentru cucul tau si se poate rupe la sex, fiindca fiiind larg se poate rasucii in timpul sexului pana se rupe, ori cade de pe cuc.

| AngelicLing explică (pentru Violleta2022):

Gen e foarte foarte puțin eu și Țineam cu mâna de el sa fie sigur știu sigur ca nu a alunecat dar cred ca era așa din cauza ca nu am folost lubrifiant se poate? La început era uscat încet încet s-a udat foarte tare și nu mai erau probleme

| Violleta2022 a răspuns (pentru AngelicLing):

Pentru sexul vaginal si oral NU se foloseste lubrefiant, ca nu sunteti mosi si babe de 70 de ani, sa nu mai aveti lubrefiere naturala!

La inceput era uscat fiindac nu i-ai facut fetei un PRELUDIU si sexul pe uscat este cel mai rau, dureros, iritant si total neplacut.
Nu mai fa asta, ca fata te schimba pentru un alt baiat, capabils a o excite sis a-i obtina un preludiu bum, ca aceea este pregatire normala pentru sex, cand organsele se umezesc foarte bine si abia tunci s eintra, ca sa produca placere.
Ai dat cu batul in balta!
Sex pe uscat, prezervativ larg tinut cu mana, care cade si probabil te-ai terminat in 2 minute sau mai pytin, ceea ce a dus in final la un fiasco, adica o partida de sex jalnica.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AngelicLing):

Niciodata, dar absolut niciodata nu mai sarii pe afta inainte sa te asiguri ca i-ai facut un preludiu bun, obtinandu-i macar un orgasm clitoridan, ca penetrare vaginala sa fie usoara, placuta si partida sexuala sa fie de succes.

NU mai cumapra niciodata prezrevative mari, ca nu ajuta pe nimenis i rscul este pentru amandoi.
Cumpara masuri foarte mici pentru cucu tau, care sa intre fortat pe cuc si acolo sa ramana toate partida sexuala!

| AngelicLing explică (pentru Violleta2022):

A durat mult mai mult de atât haha