| bogdanabogdy50 a întrebat:

Am facut eu cu inca 3 fete o trupa de dans si de cantat si vrem sa ne ducem la ROMANII AU TALENT...numai ca nu sunt sigura cu ce sa ma imbrac si cum sa-mi fac parul...si am nevoie de ajutorul vostru! ofer FUNDITAlaughing!(imi pare rau de categorie)

1 răspuns:
| Maria9666 a răspuns:

Depinde ce trupa, daca e street dance, break dance sau alt gen. happy eu zic sa fiti cat mai naturale si sa incercati sa va imbracati toate la fel, pentru ca da altfel pe sticlawinking pana la urma talentul conteaza, nu?