| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu iubita mea care ( era ) virgina.da nu asta e problema. Ea era virgina am facut sex in timp ce ea era in a 2 a zi de menstruatie si am ejaculat in ea. Acum ea mai esti virgina? Si poate sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| cornelpanco a răspuns:

Nu mai este virgina... poate nu mai era nici cand ai inceput tuhee hee Glumesc, dar e posibil sa ai un bebel. Dar te intreb si eu ceva: Cata placere ai simtit tu sa faci sex in timpul menstruatiei? Mie unul mi se pare extrem de scarbos...ti se face sila numai cand te gandesti. Astept un raspuns de la tinehee hee

9 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Daca ai ejaculat in ea normal ca ramane insarcinata ai grija si tu in cine ejaculezi

| GeosBIOS a răspuns:

Eu personal iti doresc toate cele bune, cel mai probabil, in curand vei fi tatic.

Dai de baut, ca trebuie sa faci cinste.

| neutrino a răspuns:

Acum este de doua ori virgina. De unde atata prostie?

| yourFanta a răspuns:

Doamne tzinetzi pruncu`

| Andradutsa a răspuns:

Virgina nu mai este, si da, poate sa ramana insarcinata happy un sfat: asumati-va responsabilitatea daca va arde de sexwinking

| FreshFresh a răspuns:

Virgina nu mai e, dar insarcinata?laughing

| Bijouu a răspuns:

Nu mai este virgina si sa ramana insarcinata sunt mici sanse, depinde de durata ciclului si cat de regulat este, dar nu este igienic sa faceti sex in timpul ciclului

| Aranida a răspuns:

Numai este virgina. Sunt sanse foarte mici ca sa ramana insarcinata, dar ca sa fiti sigur cel mai bine este sa faca un test de sarcina. Pe viitor ar trebui sa evitati sa mai faceti sex in timp ce partenera este la menstruatie, deoarece nu este igienic. Si ca sa nu va faceti atatea griji, protejati-va ca sunt foarte multe metode.

| niky04 a răspuns:

Frate da nu puteati sa rabdati si voi putin dupa terminarea menstruatie.....nu o sa ramina in orice caz insarcinata dar exista si putin risc faceti un test de sarcina bafta, si fiti si voi mai prudenti...