| anonim_4396 a întrebat:

am facut sex neprotejat cu pretena mea si am ejaculat de fiecare data in ea cu gandu sa avem un copil. dar ciclu i-a venit de fiecare data (are ciclu neregulat). ciclu a venit si de culoare maronie. dar nu are nici un fel de sintome.acum inate cu5 zile am facut-o in fiecare zi si am lasat in ea si i-a venit ciclu tot d culoare maronie care a tinut 4 zile iar dupa 1 saptamana iar am facut-o. ce sanse are sa ramana gravida? nu ia anticonceptionale

9 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

Alti nu stiu cum sa se protejeze si tu iti doresti un copil happy frumos... nu pot sa-ti dau un raspuns pentru ca nu stiu dar iti doresc succes big grin sa dumnezeu sa fie sanatos

| melynda a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergeti impreuna la un medic de specialitate. sa va spuna el cum sta treaba. sa fiti siguri si sa stiti ce aveti de facut

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil are niste dereglari menstruale destul de serioase. Pentru a putea avea un copil, e nevoie sa mearga la ginecolog pentru consultatie, ecografie, eventual teste hormonale.

| elamit a răspuns:

Ma bucur pentru voi, dar inainte de a face un copil trebuie facute cateva analize, daca totul e ok atunci puteti face copilul.

| SweetCandy a răspuns:

Mergi cu ea la un control ginecologic si medicul o sa te sfatuiasaca, poate are nevoie de un tratamentbig grin

Succes!

| Lilik a răspuns:

E posibil sa aiba ciclu peste sarcina. din cate am auzit si eu, menstruatia peste sarcina e diferita fata de cea normala, asa cum ai zis tu, e maronie si tine mai putin decat de obicei. luati un test barza sau consultati medicul.

| steluta_7203 a răspuns:

Cred ca-n aceasta situatie va poate ajuta un medic.Succcesss

| unione a răspuns:

Dumnezeu tine cu ea! Esti in stare tu mai sa fii tata cand nu esti in stare sa-ti porti singur de grija?

| :X pinky love you :X a răspuns:

Mai "unione" nu-i sari in cap baiatului. Daca el isi doreste un bebe felicitari. Sunt de acord cu celelalte raspunsuri trebuie neaprata consultat un medic pentru a vedea daca nu exista alte probleme. Succes:*.