| Millanteria a întrebat:

Am fost cu cineva împreună, dar m-a înşelat, în sensul că se dădea la altă fată foarte tare, si eu fiind geloasă, ne-am despărţit! Acum el tot încearcă să ne împăcăm, îmi tot zice că mă iubeşte. Prietenii lui mi-au zis că doar îşi bate joc de mine şi că pe la spate el se dă la altele. Eu chiar nu ştiu ce să mai cred. De lăsat, nu mă lasă deloc. Mereu mă ia în braţe şi chestii de genul ăsta. A zis că nu mă lasă deoarece mă iubeşte. Voi ce credeţi? Şi cum aş putea să "scap" de el? Eu totuşi încă îl iubesc, dar când văd că se dă la altele nu suport.
Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeeaLove4 a răspuns:

Buna:*Exact dar exact aceiasi chestie am patit. o si euwinkingMai rau ca la mine se dadea la 2big grin..Si nu credeam ce spune lumea eu eram "aeriana"..I.am dat a2. a sansa si a. 3a si chiar si a. 4a de fiecare data vroia sa ne impacam aceleasi lucruri ge:"te iubesc"chatterbox..Eram efectiv PROASTA.Si mi.am demonstrat singura ca nu merita a 2-a sansa.Chiar si acum se mai da la mine chiar daca are prietena. Dar daca totusi tu il cunosti mai bine poti sa. i oferi a 2-a sansa dar sa nu faci prostia sa i. o dai si pe a3-a. Cel putin mie imi pare rauthinking

Succes:*:*

3 răspunsuri:
| AlaRau99 a răspuns:

Eu zic sa ii mai dai o sansa poate se schimba si daca te mai inseala o data ii arati culoarea frunzei...laughing)

| DeeaMarry a răspuns:

E un nesimtit. Nu il mai lasa sa se apropie de tine!
Daca te iubea cu adevarat nu umbla dupa altele!

| Amelya02 a răspuns:

Daca s-a dat la alta fata odata, crezi ca nu o va face si a doua oara?
Eu zic sa ii dai pauza, sa vezi cum se comporta un timp. apoi vezi tu ce faci!