| допинг a întrebat:

am fost cu fosta mea prietena 8 luni de zile dar dupa m-am despartit de ea si m-am cuplat cu alta. iar cu prietena mea noua am stat cam 1 saptamana straight face si mi-a zis pe mess ca vrea sa ne despartim... a zis ca s-a plictisit si ca nu mai vrea sa mai are pe nimeni straight face ce s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Nepotrivire de caracter.nu mai vrea si punct.iti sugerez sa iti cauti alta partenera.si nu uita: ce tie nu ti place altuia nu-i face.cum tu te-ai despartit de piretena ta cu care ai stat 8 luni, asa se desparte si alta fata de tine...roata este rotunda

| crisxd a răspuns:

Sa mai aiba*.