| madalina_4528 a întrebat:

am fost iar la magazin (sa il vad) cu matusa'mea impreuna m-am uitat insistent la el ia'm zambit.matusa'mea ma observat si mi-a spus sa nu ma mai uit si ii zambesc ptk el va crede ca sunt,, curva" sad alte metode sa ii arat ca il plac big grin? ptk ca am obosit deja laughing sad daca il privesc nu e bine big grin atunci ceva sfaturi! fara ca,, du-te la el si spune'i in fata laughing ca il placi pentru ca nu sunt genul big grin ) aa si in plus mai trec si zilele iar eu nu stiu sigur daca el va ramane sa lucreze in magazin sau va pleca sad

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Continua sa taci si il vei pierde pentru ca alta mai desteapta il poate lua in spatele magazinului la un sex si tu sa ramai cu gura cascata.

| ynna93 a răspuns:

Sincer nu prea mai poti avea sperante.el trebuie sa zambeasca asta`i clar.mai ales daca lucreaza la market.si nu stiu matusa ta poate exagereaza putin.mai zambeste`i de cateva ori poate reusesti cevahee hee.dar sincer sincer nu prea cred. daca era sa fie ceva poate facea el in asa fel incat sa te cunoasca nu?

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ce spune matusa ta nu e adevarat. Zambetul este una dintre mariile arme de seductie ale fetelor. Continua sa ii zambesti, si daca iti raspunde cu un zambet larg, e posibil sa te placa, sau cu unu firav, inseamna ca e un tip prietenos. Incearca sa iei initiativa, si flirteaza putin cu el, invita-l sa beti ceva impreuna, sau sa mergeti la discoteca impreuna etc.
Succes!happy

| madalina_4528 explică:

Si el imi zambeste ma salua ma priveste, la fel ce fac eu aia face si el sad si e mai rau eu numai pe araba il aud vorbind.cand ajung la casa de marcat imi zambeste asa dulce :X ma saluta doar ca sirieni nu sunt ca no romani big grin

| madalina_4528 explică:

Aaa si eu nu merg in fiecare zi la magazin tot a 2 zi merg big grin ar trebui sa merg in fiecare zi?

| georgiana14 a răspuns:

Buna of cam complicat fi atenta spune-i prietenei tale care are mai mult tupeu sper sa il invite la un club o deschidere de ceva etc. asa si acolo te duci si tu prietena ta sa ii zica ca sunteti mai multisi sa fiti voi doi acolo sa te dai in vb cu el si ggata trebuie imed iti pica in plasawinking sau sa te duci la el la magazin si sa te prefaci ca tie rau sau ceva de genu dar fara matusa ta singura asaii atragi atentia succes. funda?:X