| mariadumi333 a întrebat:

am fost la iubitul meu acasa și ne am sărutat si a început sa se frece de mine. La un moment dat a ejaculat pe pantalonii mei (aveam colanți) și sunt mai subțiri, i am dat imediat jos și le fel și lenjeria intimă și i am spalat. Credeți ca exista posibilitatea sa rămân însărcinată? Menționez ca sunt virgina și nu am avut contact sexual

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Bună,
Deci hai să-ți explic, pentru că ești virgină, și nu știi.
Pentru a rămâne însărcinată, trebuie să existe contact sexual între voi, adică, el să-și introducă penisul în vaginul tău, și să ejaculeze acolo.
Dar în cazul de față, când a ejaculat pe corpul tău, nu există nici o șansă ca să rămâi însărcinată.
Poate să ejaculeze pe burta ta, pe spate, pe picioare, nu rămâi.

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Virgin Mary? Fecioara Maria a fost singura care a fost si virgina, si insarcinata. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibila o sarcina.

| Sofer a răspuns:

Nicio sarcina.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbros a răspuns:

Pentru a se putea forma o sarcina, orice femeie trebuie sa fie in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual. Sarcina se formeaza doar/numai in cazul in care ajunge spema IN VAGIN in cele 5-6 zile apartinatoare zilelor fertile. In conditiile precizate si descrise, se poate aprecia fara teama de a gresi ca formarea sarcinii este IMPOSIBILA in proportie de 99, 99%. Multa sanatate!

| AlexandraLI a răspuns:

Nu, e imposibil sa ramai însărcinată. In primul rand esti virgina, el nu si-a introdus penisul in vaginul tău si nici nu a ejaculat in interior. Practic himenul tau, adica acel strat care se va rupe in momentul dezvirginarii este intact. Stai linistita, nu esti însărcinată. Fundă