| Kalibi1327 a întrebat:

Bună, am fost la medic acum 3 luni și am avut tratament. De atunci de fiecare data înainte de menstruație am scurgeri roșii branzoase și ma dor ovare foarte tare. Oare e ceva grav trebuie sa îmi fac griji?

1 răspuns:
| Floridori a răspuns:

Nu precizezi exact ce medic si ce tratament, pentru a putea determina daca exista vreo legatura, insa simptomele tale sunt specifice unei infectii vaginale.Ar fi bine sa mergi la ginecolog, iar acesta va determina daca este asa sau nu si iti va prescrie un tratament potrivit.
Numai bine!