| loading a întrebat:

Am fost la tara la bunica si ma plimbam prin sat pe acolo. Si am vazut o fata superba am bagat-o in seama am facut cunostinta si intre noi e o diferenta de 4 ani. Si eu o plac si am vb cu e pe mess si din astea si am fost la discoteca si era si ea si am dansat m-am cam imbatat si am inceput sa dansez
cu toate fetele si ea a stat putin pe canapea si se uita la mine si dupa ce m-am uitat iar ea nu mai era. plecase. Am sunat-o si nu raspundea pe mess nu o vad ca mai intra si doar o data era on si mi-am cerut scuze si chestii si ea nu a raspuns. i-am dat si buzzuri da nimic.
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lonelygirl a răspuns:

Nu o mai cauta un timp, pana ce se linisteste... apoi o sa ii explici ce s-a intamplat happy E goloasa... si asta pentru ca simte ca ar putea sa te piarda. Sper ca te-am ajutat, bafta! happy

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa astepti.
Sa-ti ceri iertare de zece ori.
Sincer.
Si, daca tot nu-ti vorbeste...s-o uiti.
Ai ranit-o.

| ignore a răspuns:

Insista sa vada ca o iubesti cu adevaratwinking.

| Tanya4you a răspuns:

Pai sa stii ca si eu sunt de la tara si o fetele de aici nu sunt toate asa tarfe si eu zic ca nu a suportat sa te vada cu altele o fi zis si ea"e acum iar danseaza cu tarfele alea" deci poti gandi ce si.a imaginat despre tine.Si in primul rand trebuie sa fi indraznet si sa o intrebi daca are prieten etc...MULTA BAFTA!