| ElenaCatalina1994 a întrebat:

Am gasit o poza cu iubitul meu si cu un baiat sarutandu-se.
Ce sa fac? Sunt suparata rau si as vrea sa il dau afara de la mine din apartamen. Familia si prietena mea au avut dreptate. Ce sa fac mi rusine sa ii zic mamei sa afle ce s-a intamplat si ce sa fac cu el. Pur si simplu am ramas socata erea cu un barbat sarutat. Sa il dau afara?

8 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Poate erau la vreo petrecere vreo caterinca ceva, parerea mea este sa ii arati poza si sa ii vezi reactia, in functie de reactia si explicatia lui te hotarasti ce faci

| Atotstiutorul a răspuns:

Daca sta la tine in casa sigur sigur nu e barbat, un barbat adevarat isi aduce nevasta acasa ca sa o poate controla nu sa fie dat afara cand i se nazare unei nebune!

| ElenaCatalina1994 explică (pentru Atotstiutorul):

E un baiat care sta cu mine in apartamen. Care erea iubitul meu.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru ElenaCatalina1994):

Nu se spune "erea" ca nu suntem la oi laughing se zice simplu : Era iubitul meu laughing intelegi? cat despre iubitu asta al tau... fa-i cunostinta cu justin bieber laughing

| Vibrations a răspuns:

Ai o imaginație bogată

| andrey663 a răspuns:

Du-l la un club de homosexuali si vezi ce face. Daca face prosti e clar ce trebuie sa faci.

| forsaken99 a răspuns:

Bravo ai dat de un gay care vrea sa se schimbe ia trupele S.W.A.T. ca sal scoata afara ca te si omoara laughing

| KameliaAura a răspuns:

Poate a fost ceva in trecut, demult laughingce sa zic