| denisa336472 a întrebat:

Am și eu nevoie de sfaturi! Nu stiu cum sa fac sa ma impac cu ex-ul prieten! El are prietena dar nu arata cine stie ce! Eu am gresit cand m-am despartit de el dar acum vreau sa fiu din nou cu el! Nu vreau sa ma implic si sa ii despart, dar vreau sa il fac sa isi dea seama ca ea nu este pentru el si ca eu il astept!

4 răspunsuri:
| SpEEdz0r a răspuns:

1.Nu sti tu ce e mai bine pentru el! (prostia omeneasca)
2.Esti nehotarata o sa iti fie foarte greu in viata daca vei fi asa!
3.Incearca sa te schimbi (nu de haine, la atitudine)
4.Succes`z

| mada1 a răspuns:

Nu e bine sa zici ca aceea fata nu este stie cine ce. fiecare e frumos in felul lui. nu poti sti ce ii place lui la ea. daca nu vrei sa te bagi peste ei. asteapta pana se vor despartii. sau daca nu poti astepta. incearca sa ii arati ca inca iti pasa de el. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa.si eu sunt in aceeasi situatie acum.Incearca sa vb cu el, si daca nu vrea il lasi in pace, el singur o sa vina la tinehappy! Nici un baiat nu merita nimic.

| Danutzu333 a răspuns:

Si tu ce crezi ca te va mai primi eu in locul lui nu dar na. Vorba celui de sus fiecare e frumos in felul lui si poate fostul tau prieten s-a indragostit de acea "nu e cine stie ce" deci slabe sanse acum poate cand se vor desparti!