| recort a întrebat:

Am iesit ieri la o intalnire cu o tipa, totul a decurs fenomenal si fata efectiv este interesata de mine. Intrebarea este : cat sa astept pana sa iesim din nou? Ce interval de timp sa fie intre cele doua intalniri? Va multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cum adica sa astepti frate? vrei ca ea sa te invite in oras? nu in momentul asta o inviti in club beti de va rupeti pe urma rupeti patul, sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri

| neutrino a răspuns:

Cat mai repede cu putinta, nu o lasa sa se raceasca: bate fierul cat este cald!

| raluk27 a răspuns:

Sun-o azi, si stabiliti o intalnire pentru maine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Nu este un anumit timp de asteptat. Cand ai chef cheam-o si vezi daca are si ea chef de iesit.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

O lasi sa-ti trimita EA prima data mesaj.Nu ai vrea dupa intalnire sa o sufoci tu, gen "nu am nimic de facut si iti scriu ca m-am molesit pe picioare". Trimite ea, tu raspunzi, o suni a 2-a zi ii spui ca te-ai simtit super misto si ai vrea sa o mai faci o data.

| Dugalle a răspuns:

Cat vreti voi boss. Va puteni amandoi de comun acord si iesiti iar cand aveti timp.

| December a răspuns:

Nu trebuie sa lasi sa treaca prea mult. 2-3 zile e suficient. Daca e efectiv interesata de tine, cum zici, atunci puteai s-o intrebi la finalul primei intalniri chiar happy.

| SuntFataa a răspuns:

Nu exista una anumit interval, iesiti cand simtiti. Dar ca sa iti raspund la intrebare eu zic sa astepti macar doua zile pentru ca sunteti la inceput iar intre timp va scrieti sau vorbiti la telefon.
Sper sa aveti relatie frumoasabatting eyelashes

| secret_6185 a răspuns:

Bate fierul cat e cald tata ca altfel il bate altul...