| anonim_4396 a întrebat:

Am in clasa o retardata (ca altfel nu pot sa-i spun) care de la inceputul anului a inceput sa spuna tot feleul de lucruri despre mine [cum ca as fi curva, ca perintii mei m-au adoptat, ca am stat 2 luni internata intr-un spital de nebuni laughing] pe care am incercat sa le ignor, dar de o luna, de cand sunt cu un baiat cu care a fost si ea anul trecut, fata a devenit chiar obsedata. Imi spune ca prietenele ei vor veni dupa mine la scoala si ca ma vor bade si ca nu o sa mai ies vie din mana lor oh go on. Ideea e ca nu imi este "frica" de aminintarile ei laughing, doar ca as vrea sa inceteze si m-am gandit ca cel mai bun lucru pe care il pot face e sa nu mai stau cu acel baiat pentru ca o colega mi-a spus ca ea ar face orice numai sa nu ma mai vada in preajma lui. Acum el mi-a spus ca a vorbit cu ea pe tema asta si chiar imi ia apararea in fata ea :X, dar totusi nu as vrea sa nu mai vorbesc cu el sad si sa fac asta din vina unei retardate... Ma puteti ajuta? Va rog puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Conformeaza-te regulei ca oriunde te vei duce, in orice colectivitate, oamenii de genul asta nu or sa lipseasca niciodata.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Eu in locul tau o aruncam de toti peretii...Si dupa aia daca venea cu nu stiu cine, stie de urma dupa aia la scoala. O bataie mai grava ca precedenta, pana se potoleste.

| KimBianca a răspuns:

O doamne...de ce sa ii dai ei satisfactia de a nu te mai vedea cu baiatul respectiv? in locul tau i-as face numai in ciuda =]]. la un moment dat o sa se plictiseasca sa te faca pe tine sa te simti aiurea, vazand ca tie nu iti pasa >big grin

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu-i nevoie sa renunti la el pentru pisata aiawinking laughing
Eu as lasa vorbele deoparte si...

| asdasdsada a răspuns:

Daca te desparti de el nu te va lasa in pace va continua si stai calma no sa vina cu prietenele ei si daca vine ce esti cu prietenu tau crezi ca le lasa sa dea in tine:? eu zic sa ramai cu el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ignora proasta.

| TheWildRose a răspuns:

Dao-n pisici de nebuna stai cu baiatul ala in continuare ca o sa o faci geloasa fericirea ta ii provoaca ei supararelaughing mai bine o iei un pic la pumni sa o ametesti si dupa o iei de par si o tarasti pana la voila

| Mc'Allister_Denny_1992 a răspuns:

laughing incredibil cate poti sa mai vezi pe site asta, cum sa te desparti de un tip pentru ca fosta e nebuna ...rupe-i pliscu