| anonim_4396 a întrebat:

Am in liceu un baiat la alta clasa.De ceva timp imi place de el, am vorbit cu el pe mess si mi-a dat de inteles ca si lui ii place de mine. Ce sa fac in continuare?

Răspuns Câştigător
| pisikmik a răspuns:

Daca va placeti reciproc asta e binewinking
du-te la el si spune-i ceea ce simti si vezi cum va reactiona:*

2 răspunsuri:
| Ionut_1824 a răspuns:

Pai stabiliti o intalnire si daca amandoi simtiti ceva, atunci vor urma altelewinking bafta!

| Alexa_2878 a răspuns:

Daca si el te place lasa-l pe el sa faca primul pas. Sau ii poti cere "ajutorul " la o materie... te prefaci si tu ca nu intelegi ceva, asa te apropii mai mult de el...si daca si el te place o sa-ti faca joculwinking Succes! :*