| Ddyyaa94 a întrebat:

Am la mine in clasa un coleg care e cu o fata dar in acelasi timp el se da la o gramada de fete din scoala, printre care si eu. Ma tot imbratiseaaza si ma intreaba ce fac da mie mie sila de el ca stiu ca asa face la cel putin 20 de fete. Ce parere aveti despre fetele care accepta toate " atingerile " astea ale lui?

6 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Mdaa. tipul de baiat frumos si cu fite.care are toate fetele la picioare.Si sa iti spun ceva toate cele despre care vorbesti tu il atrag intr-o anumita masura dar nu o iubeste pe niciuna.Nici macar pe prietena lui.Va dura ceva timp pana isi va descoperi sentimentele si va inceta sa se joace cu sentimentele altora.
Pentru a nu suferi, nu ai decat sa il ignori:*

| ionut7782 a răspuns:

Pai nu mai sta in preajma lui. e un baiat care sta cu fundul pe mai multe scaune. nu se merita sa iti strici reputatia ta lasandu-l sa te pipaie sa te atinga.incearca sa il ignori cat poti.succes

| biBii07 a răspuns:

Pai mai, poate tipul nu vrea nimic altecva, poate e el mai prietenos si isi arata afectiunea e ceva normal. Sau poate doar vrea sa isi faca priete noi, prietene in sensul de amice, pai fetele care ii accepta atingerile sunt absolut normale laughing atata timp cat atingerile lui nu-s prea indiscrete.

| Afdsa a răspuns:

Afemeiat!
Sare dupa mai multi iepuri si intr-un final o sa ramana fara nici unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am aceeasi problema chiestya e sa nu il bagi in seama si sa il baty daca e nevoie el stie ca e regele scholy si chestia e ca lui ii plac fetele cam proast si ii place sa se foloseaca de ele stay calma si nu ii da interes ca il placi daca nu se potoleste zil prietenei lui da ory cum chestia e ca el e atras de imposibil cu cat il ignori cu atat ii place mai mult de tine asta nu e bine de loc si trebuie sa il ignori complet ca si cum el nu ar exista sau incearca sa ii spui personal ca nu estyn interesata de mofturile si sa te lase in pace daca nu merge sty cum ii vorba aia prima ii fatala adoua mortala si dai in e inpigel si fi mai rea

| Dianaaa_3492 a răspuns:

Mai bine l-ai da la opartee Asa ca la Diana la Diana:X Asta e un golan nu ar trebui sa stai cu el fereste-te. Funda