| KatherineSophia a întrebat:

am luat pastila Escapelle ( dupa nu am mai avut contact sexual ) mi-a venit ciclul normal. dupa asta nu am avut contact sexual ( doar masturbare) nu e posibil sa fi fost spermatozoizii pe mana lui nu? sunt ingrijorata. maine trebuie sa imi vina ciclul si nu am nici un semn ( dureri de sani )
Va multumesc, FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata din asa ceva trebuie sa existe penetrare cu finalizare in interior, si daca erau spermatozoizi pe mana lui acestia in contact cu aerul mor deci nu se pune problema. Si sa stii ca nu intotdeauna ai simptome premenstruale, menstruatia iti poate venii pe neasteptate ...nu ai nici un motiv de ingrijorare.

1 răspuns:
| 2OchiAlbastri a răspuns:

Stai linistita, scumpa. Esti bine! big grin