| Roxanaelena1922 a întrebat:

Am luat timp de doua săptămâni anticoncepționale, mi-a venit ciclul, după care s-a terminat pe 9 August iar acum mi-a venit iar, dar a curs puțin, întrebarea e: nu rămân însărcinată dacă am luat pastilele și mi-a venit iar nu?

6 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

Nu. Dar trebuie sa te consulti cu ginecologul

| Roxanaelena1922 explică (pentru Dana2103):

De ce sa ma consult? E ceva grav?

| Fakiruu a răspuns (pentru Roxanaelena1922):

Nu cred ca e ceva grav dar ar trebui sa te duci la ginecolog sa vezi totusi daca esti sau nu happy

| Roxanaelena1922 explică (pentru Fakiruu):

Am făcut astăzi un test și a ieșit negativ, și de asemenea n am niciun simptom, ma gândesc ca vine sezonul rece și d aia, plus efortul fizic

| Dana2103 a răspuns (pentru Roxanaelena1922):

Pentru ca medicamentele astea se iau cu prescriptie si trebuie sa vorbesti cu cineva care stie

| Roxanaelena1922 explică (pentru Dana2103):

Am făcut un test și e negativ, probabil de la pastile mi-a venit.