| anonim_4396 a întrebat:

am mai scris o data dar nu stiu ce s-a intamplat, mai am o nelamurire, pe data de 30 mai mi-a venit menstruatia care m-a tinut 4 zile, pe 3 iunie si pe 8 iunie am intretinut relatii neprotejate, apoi am cautat pe internet sa calculez perioada fertila.curios ca scria pe 7 iunie pana pe 12 iunie sunt fertila, oare cate sanse am sa raman, sunt maritata dar nu este momentul pentru un copil, multumesc mult astept raspuns

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ai sanse mari sa ramai insarcinata! trebuia sa folosesti pilulu de a doua zi.cel putin!

| UPT a răspuns:

Sanse sunt destule ca sa ramai gravida.
Daca vrei sa te convingi, trebuie sa faci un test de sarcina. Acel lucru iti va zice sigur ce si cum. Testul sa-l faci pe data de 18. Pana atunci ar trebui sa se vada daca da sau nu.