| Ioana129 a întrebat:

Buna.
Am mai scris odată aceasta întrebare dar n-o mai găsesc.
Anyway
Pe data de 17 Decembrie am avut menstruație, pe 3 Ianuarie apare pe aplicația mea ca as fi fost in ziua cea mai fertila, iar pe 9 m-am dezvirginat.
Din pacate prezervativul s-a rupt,prietenul meu nu a ejaculat sigur, am mai continuat cu alt prezervativ, dar ne-am oprit fiindcă ma durea, sunt șanse sa fiu gravida?

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

Din ce spui sunt sanse minime. Din moment ce nu a terminat in interior, inseamna ca nu a avut loc faimoasa inatalnire intre spermatozoid si ovulul tau. Imi pare bine ca sunteti constienti de utilitatea prezervativului.