| Millis a întrebat:

am mare nevoie ajutor, si incerc sa apelez la voi! Imi place de un baiat xD, dar eu sunt cam timida si nu vorbesc asa de mult, el a spus ca sunt micuta, draguta si ca ar vrea sa fie cu mine, doar daca as vorbi cu el, spuneti-mi va rog din inima cum sa fac sa nu mai imi fie rusine de el si sa pot vorbi cu el? Va rog sad

Răspuns Câştigător
| helpu a răspuns:

Sa nu`ti mai fie rusine. Vorbeste cu el ca si cum ai vorbi cu prietena ta cea mai buna. Si zambeste... nu te teme ca nu te mananca. Succes :*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa ai ambitie si curaj in tine ca sa nu mai fii rusinoasa.

| dariahedea a răspuns:

Fi in largul tau.si eu sunt cam timida, dar imi este mai usor daca vorbesc cand suntem singuri.incearca sa vorbesti cu el n-ai nimic de pierdut, mai ales daca sti ca te place.

| AnGeL a răspuns:

Pai daca nu risti nu castigi
gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut daca vb cu el si ii spui ceea ce simti
intr-adevar emotiile sunt mari
atunci cand te apropii de el probabil ca nici nu mai poti vorbi cu el fara sa te faci rosie in obraji

| SecretLover10 a răspuns:

Pai incearca sa te gandesti atunci cand vb cu el ca vb cu mama ta.N-ar trebui sa iti fie rusine, trebuie sa inveti sa comunici mai mult cu el.Nici eu nu asa rezista sa fiu cu o fata daca ea nu vb prea mult cu mne.Bafta!