| secretlove_8911 a întrebat:

am multe de zis, deci sa incepem:in clasa 6a un baiat cu 2 ani mai mare ca mine mi-a cerut prietenia, iar eu am refuzat. dupa 1 an adica acum in clasa 7a mi-a aflat adresa de mess am vb, mi-a spus ca ma iubeste dar eu i-am spus ca nu vreau si ca nu-l vad ca pe un iubit. el nu prea e frumos, deci nu ma prea ma interesa. dar acum cred ca imi place de prietenul lui, Marian, care are u totul un alt temperament, un nebun, dar in sensul bun.cum as putea sa uit pe Marian.va roog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te gandesti ca Marian poate fi un afemeiat si nu e in stare sa mentina o relatie serioasa si asa il uiti mai repede.

2 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

Da de ce trebuie sa-l uiti pe Marian ca nu inteleg, daca va intelegeti, daca iti place de el, te sacrifici pentru cel de care nu-ti place? nu are rost, sincer. Degeaba te iubeste el pe tine daca tu nu simti nimic pentru el, dragoste cu forta nu se poate. Eu propun sa-l cunosti mai bine pe Marian, nu stricawinking cine stie ce iese, altfel vei trai tot timpul cu o frustrare gen ce ar fi fost daca...

| IиоcзитKid a răspuns:

Chestiile asteab se intampla mereu dar din pacate noi nu iti putem da raspunsul, raspunsul e in inima ta.
toata lumea traieste o poveste de dragoste dar, ce ar fi fericirea fara putin de suferinta? asa nu te'ai mai putea bucura de fericirewinking
de ce ar trebui sa'l uiti? dar daca chiar vrei asa de mult, uita'! cum faci asta? gasesti pe alt cineva