| Pampam a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am 15 ani si sunt indragostita foarte tare de un baiat care face 18 ani peste 3 luni! Am nevoie de sfaturicrying. Cum sa fac sa ii impartasesc sentimentele mele? Chiar tin la el. Foarte mult! Tin sa mentionez ca vorbesc foarte mult cu el pe messenger, la telefon si chiar si afara si ma inteleg foarte foarte bine cu el! Am ajuns chiar sa ne si alintam! Insa imi e teama sa-i spun ce simt doar pentru simplul fapt ca ar putea sa se indeparteze de mine si nu vreau sa risc asta doar pentru moftul meu! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, trebuie sa risti, eu te sfatuiesc sa ii spui ce simti ca nu cred ca ai de pierdut, poate si el te place dar asteapta un semn din partea ta, nu risti, nu castigi... vb cu el, fi sincera, ca daca il iubesti asa mult nu are rost sa pierzi timpul si sa ramai doar cu speranta si cu visele, timpul trece, nu mai astepta, hai curaj!

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pai nu ai dc sa te amagesti may
fii directa pana la urma
Decat sa suferi asa, mai bine risca te
Nu risti, nu castigi
Dar declara te in fata lui nu la tel sau pe messhappy
succes
pup

| Aia cu cap mare a răspuns:

Poi spune-i in fata ca iti place de el sh gata!
nu cred ca daca va alintati nu te place...winking

| Nic a răspuns:

Sau ai putea sa il inviti undeva, doar voi doi, la un film, suc, ceva. S-ar putea sa fie timid si la fel ca si tine sa-i fie teama sa nu fie respins desi semnele sunt clare, zic eu.

| ZuAgain a răspuns:

Du-te spune-i si gata, apoi la ce bun daca nu afla?
Chiar si daca nu te place puteti ramane prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sai spui ca ti la el. daca ai zis ca va intelegeti si va alintati poate ca.cine stie.incearca! BAFTA!