| marinka25 a întrebat:

am nevoie de ajutor. Am sinii cam mici si vreau sa ii maresc cumva dar fara pastile si fara operatii, dati-mi va rog un sfat cum pot sa imi maresc sinii?

10 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Burete, fata draga, burete.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Umfla-i cu pompa! laughing

Solutie: sutien cu push uplaughing)

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Imi plac fetele cu sanii micilaughing mai bine ramai asa:d

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Sunt mai multe solutii laughing
1.mananca patrunjel [am auzit ca e bun pentru asa ceva thinking]
2. Daca te ingrasi o sa-ti creasca si saniihee hee
3. poarte sutien cu push-up
4. nu te mai obosi :-J. si fetele cu sanii mici sunt frumoase :*

| Sfanthul a răspuns:

Exercitii! si sincer sunt mai draguti cand sunt mai mici! big grin adica! mie imi plac mai mult laughing)

| bLoNnNda a răspuns:

Laptele e bunhappy eu am baut intr-un timp la recomandarea medicului cate un litru de lapte pe zi..si s-a observat o marire a sanilor. dar nu m-am putut tine de lapte ca dupa 2 saptamani in care au crescut destul de mult mi s-a aplecat si n-am mai putut sa beaubig grin laughing) dar a functionathappy

| John90 a răspuns:

Pai nu prea ai cum in afara de silicoane happy dar cine te place te place asa cum esti tuwinking

| Guby a răspuns:

Poate suna a prostie da incerca berebig grin

| Sonjaaa a răspuns:

Buna. exista niste exercitii pentru tonifierea muschilor si am auzit ca tine si de alimentatie. cica trebuie sa mananci morcovi... nu stiu daca asa e dar merita incercat. pentru exercitii iti las un mesaj cu idul meu. eu am incercat si prietenul meu zice ca au mai crescut laughing

| Silvy_SilvanutzZa_1997 a răspuns:

Prin exercitii big grin Daca nu ai chef poarta sutien cu buretiwinking