| EuPeTineTeIubesc a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Azi baiatul de care`mi place s`a oferit sa ma duca acasa si am acceptat, dar de emotionata ce eram am vorbit numai aiurea si din cate am vazut nu si-a facut o parere prea buna despre mine.:-s. Ce sa fac?thinking

3 răspunsuri:
| Merry24 a răspuns:

Lasa timpul sa decida si daca te place iti va da o sansa

| AncaElla a răspuns:

Zii ca ai uitat sa iei furazolidon.

| kurtdcbn a răspuns:

laughing paaai stai linistitaa mai! unora baieti le plac fetele mai aiurite asa...dar daca totusi nu e cazul lui eu zic sa mai discuti cu el pe mess sau altundeva dar fara emotii sa discuti inteligent si atunci poate isi schimba parerea. bafta :*