| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutor cum pot cuceri un barbat la 30 de ani este genul mai rafinat dar nu vreau sa ii spun in fata va rog ajutati-ma funda,si fara misto, vreau sa ii dau de inteles prin gesturi cum?

1 răspuns:
| Allergikaa a răspuns:

Tot profu de sport? Pai nu pre ai cum pentru ca e mai mare decat tine. Iar pe fundul tau scrie minora asa ca sigur nu se va atinge de tinehee hee.

Sper ca stii vorba aia ai grija ceti doresti ca s-ar putea sa se indeplineasca... Poate peste 9 luni o sa ne intrebi care sunt cele mai bune scutecelaughing.

Uite nu incerc sa fiu rautacioasa dar tu tebuie sa te indragostesti de baieti de varsta ta acum...

Ai zis ca esti in clasa a 8, sa zicem ca o sa reusesti sa-l cuceresti si toate astea ce crezi ca o sa se intample dupa? Ai mai facut sex? Gandeste-te ca e un om de 30 de ani nul poti ameti cu pupici sau imbratisari el vrea actiune...
Deci linistesteti hormonii ca te duc pe cai gresite.
Succes:X!