| iri557 a întrebat:

Bună! Am nevoie de ajutor. De ceva timp nu mai simt plăcere în timpul actului, în urma unui tratament cu ovule din cauza unei mici răni. A trecut aproximativ o lună jumătate de la tratament, nu mai am nimic, doar ca nu se mai simte deloc contactul ca înainte. Simt efectiv mai mult spațiu în interior, însă nu simt penetrarea. Ce se poate face în acest sens? A mai pățit cineva asta?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o treaba tratamentul facut cu placerea sexuala, de care este direct raspunzator barbatul cu care ai sex, fiindca acela a renuntat sa-ti mai produca placere, fiind probabil interesat doar in a-si satisface propriul organ dar nu si pe tine.
este arhicunoscut ca femeia nu-si poate provoca singura orgasm vaginal, iar daca barbatul nu este dotat cat de cat si nici nu isi da interesul sa te satisfaca, obtinandu-ti un orgasm vaginal, atunci inseaman ca sunteti incompatibili sexual ori ca nu are nici un chef sa se straduiasca sa-ti produca si tie placere, asta in care presupunem ca este un barbat dotat fizic si care te iubeste.

| iri557 explică (pentru Violleta2022):

Păi și atunci cum se explică? De ce înainte era super, iar acum în urma tratamentului e așa … (și băiatul nu are nimic, face exact ce trebuie, exact ca înainte ).

| Violleta2022 a răspuns (pentru iri557):

Intreaba-l numai pe el, nu pe noi!
Un tratament pe care-l face femeia NU afecteaza barbatul, este practic imposibil, fiindca nu se transmite nimic cu acel tratament si nici nu-i intra lui in sange, deci nu are nici o logica ce spui tu.

| iri557 explică (pentru Violleta2022):

Îți dai cu părerea greșit, crede-mă…. Informează-te mai mult înainte să spui astfel de prostiisad

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu că e si vina lui?

| iri557 explică (pentru Marius22222222222):

De ce ar fi vina lui? El chiar se străduiește și face tot ce poate.

| Marius22222222222 a răspuns:

Si cum era înainte?