| Deea0000 a întrebat:

Buna ..am nevoie de ajutor..de ceva timp prietenul meu imi tot spune ca arat mai rau de cand am slabit...cum sa fac sa pun pe coapse si fese dar nu pe burta? help

2 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Bună Deea.

Păi şi stai cu îl crezi? Poate arăţi bine aşa cum eşti, de ce să te îngraşi? raised eyebrows Spune-i că arăţi bine EXACT aşa cum eşti, nu te place, asta e.winking. Dar să te schimb aşa.chatterbox.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

| Floppy92 a răspuns:

Eu zic sa nu te stresezi din cauza asta..de pus kg ie usor mai greu ie sa le dai jos. Daca vrei sa pui doar pe coapse si fese fara sa faci burta eu zic sa mergi la o sala de fitness. happy