| iubita03 a întrebat:

.am nevoie de ajutor..in urma cu mai bine de o luna am avut contact sexual neprotejat cu prietenul meu.dupa ce m-am ridicat imi curgea o chestie alba si lipicioasa pe picioare. oare era sperma? lucrul e in felul urmator... dupa ce am facut dragoste menstruatia mi-a venit normal fara sa intarzie. dar luna asta mi-a intarziat 3 zile..si inca nu mi-a venit.e posibil sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia, sunt sanse mici sa fii insarcinata. Sunt cazuri rare, cand ai menstruatie peste sarcina, dar, din ce-am auzit, sunt niste scurgeri diferite de cele normale.

| iubita03 explică (pentru Alcyon):

L-am intrebat si mi-a spus ca nu sia drat drumul ..eu in ultime vreme am tinut cura si am slabit destul de mult.e posibil sa fie asta motivul?

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Pai tu n-ai simtit daca si-a dat drumul ala in tine? Ce naiba?

Si de ce sa-ti fie jena sa-l intrebi? Nu e si responsabilitatea lui? Ba da.

Nu conteaza cand ti-a venit menstruatia, simplul fapt ca ai facut sex neprotejat e de ajuns ca sa existe risc de sarcina. Pe scurt, da, e posibil.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Sansele unei sarcini sunt destul de mari.
Pentru a te lămuri fă un test de sarcină.
Atenţie! Testul de sarcină se face de abia după 3 săptămâni de la contactul sexual sau după 1 săptămână de la întarzierea menstruaţiei.
O zi bună!

| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ca era sperma. Ia-ti un test de sarcina daca menstruatia iti intarzie mai mult de o saptamana, pentru ca este posibil sa fii insarcinata. Si din punctul meu de vedere, ar trebui sa ii psui si prietenului tau deoarece problema il priveste si pe el.

| Danysan a răspuns:

Fugi al medic cat mai poti -Rupe-i gatau la idiot ca te-a mintit -Tu crezi ca ar recunoaste ca si-a dat drumu in tine -Nici unu nu o sa o faca stai lina:-p.E placerea mult prea mare ca sa rezisti tentatiei :-p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fata, unde ati facut sex, in padure de nu era apa sa te speli si tu? tot ce se poate sa fi insarcinata

| iubita03 explică (pentru anonim_4396):

M-am spalat dar in acelasi timp m-am si speriat ..nu stiu daca era sau nu sperma..si pe prietenul meu mi-a fost jena sa-l intreb.tu ce zici? ar putea fi o cantitate asa mare?

| iubita03 explică (pentru anonim_4396):

Acel lichid putea fi sperma?

| anonim_4396 a răspuns (pentru iubita03):

Da si normal

| Vi003 a răspuns:

Daca tu nu stii ce e aia "chestie...", nu stii care sunt pericolele sexului neprotejat, nu stii ca exista boli venerice, ce ai in cap? Mai faci si pe naiva starnindu-i pe toti in a-ti comenta hidosenia postata.

| iubita03 explică:

Si am uitat sa spun ca mi-a curs foarte mult.mi s-au udat blugi parca as fi facut pe mine.