| Juliandra00 a întrebat:

Buna! Am nevoie de ajutor! S-a despartit de mine acum o saptamana. Astazi se face o saptamana. Toata saptamana nu am facut decat sa plang. Abia daca mai pot manca, ma consum foarte mult si pare ca totul devine mai rau decat ar trebui sa fie. El e bine si isi traieste viata in timp ce eu o distrug pe a mea. De ce?
Astazi ne-am vazut si m-a strigat curva pe strada, iar eu am inceput sa plang. Doare, pentru ca am simtit undeva acolo ca el e potrivit pentru mine. Ce as putea face sa trec peste? Va rog vreau sfaturi multe!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se pare potrivit pentru tine? Esti foarte naivă. Sa nu zic alt cuvant.

| GeorgeCazan a răspuns:

Deci te face curva pe stradă și tu ții la el. Ce sfat aștepți de la noi?

Uită-l și tu, că el deja a trecut mai departe. La cum vad eu lucrurile tu ești cățelușul aruncat de stăpân; dacă stăpânul se intoarce, vei fi foarte fericita.

Chiar dacă despărțirea e din cauza ta, nu e normal sa strige așa ceva pe stradă după tine. Asta e agresiune verbală, poate trece și la agresiune fizică. Greu de crezut ce aveți în cap voi, unele femei, ce naiba vedeți la astfel de bărbați, de acceptați astfel de lucruri.

| Fonk a răspuns:

Treci peste, doar nu vrei sa te trec eu, nu?

| Mda01 a răspuns:

Nu are sens să te consumi, pune problema așa, merită el atenția, timpul și lacrimile tale? eu zic ca nu. Faptul ca te-a strigat asa pe strada e o dovadă ca nu va potriviți, atunci cand doi oameni nu își pot arata respect reciproc e clar ca nu se potrivesc. Oricum cu timpul o sa vezi ca acea "persoana unica cu care te poți potrivi" e mai mult un mit, o fantezie.În lumea asta noi ne putem potrivi cu foarte multe persoane.Nu ai de ales, treci peste, o sa vină și zile mai însorite!