| anonim_4396 a întrebat:

.am nevoie de ajutorcrying trec direct la subiect, prietenul meu m a frecat prea tare aseara cu mana doar, deci sex nu am facut, si mi s au umflat atat de tare clitorisul si labiile..nu ma recunosc, mi se face rau cand ma uitcrying si ma si doare cand merg si chilotii macar nu i suport pe mine...ce pot sa fac. daca nu trece?crying oricum BTS nu e ca noi nu am facut sex inca..sa i spun si lui cum ma simt.i am zis aseara ca ma doare dar cand ii ziceam mai tare se excita..sa i zic ce am patit din cauza lui? si 2: sa merg azi la un ginecolog?

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| e7d7n7 a răspuns:

Ce animal laughing
No more pussy for 3 months!
ar trebui să-i zici.

| AnnaBebitza a răspuns (pentru e7d7n7):

Dar o sa mi treaca nu?sad

| 26Geo a răspuns:

Du-te la medic si vezi ce poate sa iti recomande.Ca sa fiu putin rau, incinge o partida de sex cu doctorul si vezi daca iti trecelaughing
Acum serios, nu ai facut sex cu el, dar poate ai facut cu altcineva, sau esti virgina? Du-te la medic si vezi ce e de facut cu asta.Bafta

| AnnaBebitza a răspuns (pentru 26Geo):

Nu sunt virgina, dar ultimul contact sexual a fost cateva luni si nu a fost nici pe departe asa..nici cand mi a bagat degetul sau cand am fost dezvirginata prima data nu m a durut in halul ala

| 26Geo a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Mergi la medic si vezi ce aihappy

| AnnaBebitza a răspuns (pentru 26Geo):

Luni abia sad

| 26Geo a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Mergi la farmacie si ia-ti ceva de durere daca te doare tare si nu poti rezista pana luni.

| AnnaBebitza a răspuns (pentru 26Geo):

Nu ma doare cand stau, doar cand merg.iar cand ma uit in oglinda si vad ce mi a facut mi se face rau...mi e teama sa nu ramana asa...si oricum.ce sa i zic la farmacista aia

| 26Geo a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Ii zici si ei ceea ce ne-ai zis noua mai sus.O iei deoparte si ii explici, vezi ce zice, ce-ti recomanda.S-ar putea sa ai o infectie pe acolo, mai bine o intrebi pe ea ca stie.Nu e vina lui ca a iesit asa, putea sa iasa asa si printr-un contact sexual, nu e vina lui si nici a ta.Mergi la farmacie si vezi ce rezolvi.Astept raspunshappy

| AnnaBebitza a răspuns (pentru 26Geo):

Pai nu stiu nici lui cum sa i zic... dupa aia se simte prost...sau o sa creada ca nu se pricepe

| 26Geo a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Nu e vorba de asta, vezi ce zice medicul si abia apoi ii zici si lui. Poate e o infectie si nu e din vina lui asta sau poate ca e, asta iti spune doar medicul.Ca sa fi mai linistita pana luni, mergi la farmacie si cere un sfat.Macar asa o sa ai habar despre ce e vorba si la ce o sa te astepti luni cand te duci la medic.

| AnnaBebitza a răspuns (pentru 26Geo):

E vina lui iti zic sigur

| 26Geo a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Pai singura varianta ar fi ca te-a frecat prea tare, ti-a facut rana acolo si el nu era curat pe maini, posibil sa se fi infectat si din cauza asta sa ai probleme.Nu stiu ce sa zic, astept rezultatul medicului sa vedem ce zice el.Cat despre frecat, de ce ai recurs la chestia asta? De ce nu ai facut sex cu el daca tot voiai sa te "joci" asa?

| AnnaBebitza a răspuns (pentru 26Geo):

Ca eram pe malul apei si era si frig...nu vreau eu afara

| AnnaBebitza a răspuns (pentru 26Geo):

Dar banuiesc ca o luna de acum nu mai am voie sa fac nimic..sa vezi ce ma enervez...

| 26Geo a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Interesant...ia zi, cum te-a frecat, erai imbracata sau ti-a dat blugii jos?

| SoNiCxXx a răspuns:

Incearca sa te duci la doctor... si. am si eu o intrebare. Acum esti goala?

| tdrandy a răspuns:

Daca e asa mare durerea, incearca sa faci o baie cu apa calda, sa se calmeze zona. Apoi, daca ai, incearca un ovul (intreaba la farmacie ce au si alege unele, sunt foarte eficiente) si ar trebui sa scapi de roseata in 2-3 zile si durere in cateva ore de cand il pui. Cel mai probabil esti sensibila si el a fost murdar pe maini si te-a iritat, nu cred ca e nevoie sa te sperii foarte tare, poti pati asta si de la lenjeria de dantela sau sintetic vara, cand transpiri sau de la blugii foarte mulati. Bafta, spune-ne ce a zis medicul daca tot te-ai programat

| AnnaBebitza a răspuns (pentru tdrandy):

Buna.mi a dat tratament pentru 6 zile...cu irigator cu ajutorul caruia sa fac spalaturi vaginale(cu pliculete tantum rosa dizolvate in apa fierbiente si sa astept sa fie temperatura normala), iar apoi dupa jumatate de ora sa introduc un ovul in vagin ( am 6, cate unul pe zi) si crema lomexin cu care sa ma dau de 2 ori pe zi... sper sa fie totul bine, din cate am inteles astea se fac seara inainte sa ma culc..nu am folosit niciodata asa ceva. sper sa ma descurc