| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent! stiti vreun cabinet de planning familial in bucuresti, preferabil in sector 4. ma intereseaza pentru un consult pentru anticonceptionale. daca se poate program.telefon sau tarif. multumesc mult.

2 răspunsuri:
| Noir a răspuns:

Doamne! Acum il vrei si in sec 4. Da' ce nu poti sa mergi pana in sec 1? e departe pentru.printesa noastra?

| Hera_7281 a răspuns:

Stiu eu un cabinet de planning in sectorul 4, e pe langa sediul bgs (cartierul budapesta). Dar nu stiu program, tel, tarif.