| BiancaB_2401 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru!(am 15 ani) Sunt cu iubitul meu de 4 luni si a inceput sa-mi puna mana in unele zoneee. Ce sa fac? Intr-un fel imi place, dar >totusi.:". Ce ziceti ca e mai bine sa fac?(Mi-a spus ca si-ar dori sa facem sex)

Răspuns Câştigător
| Arcusor a răspuns:

Asa e orice baiat nu ar trebui sa-ti fie jna.Asa ne mainfestam noi curiozitatea vrem sa va descoperim.Voi suntei o cutie a Pandorei o Nirvana a budistilor.Va iubim iar noi baietii nu prea ne aratam sentimentele si daca ni le aratam le aratm mai greu si cu hopuri.Si sa iti incepi vaita sexuala al 15 ani nu stiu ce sa zic pentru un baiat ar fi ideal dar pentru o fata nu pra cred ca daca o faci de pe acum o sa creasca riscul de cancer uterin de 10 ori fata de atunci cand o faci la 17-18 ani.Ia si vb cu el si fal sa intelegea. Daca vrei sa aveti totusi o viata sexuala ati putea incerca sexul oral desi multi il percep ca pe un pacat imens eu unul il percep ca orice alt sex.Depinde de la mentalitate la metalitate.Si daca iti pune el mana pune-i si tu mana pe penis.iar daca esti pe la el acasa aruncal pe apt sari un pic pe el sarutal pe gat magaiei pectoralii si fataiete un pic pe penisul lui.Il vei excita maxim poate va si ejacula precoce cine stie.Si nusitu daca te indoieste de raspunsul meu si vre sa iti incepi viata sexuala de pe acum foloseste prezervativul.Multa bafta

8 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Atingeti-va, dar deocamdata este cam devreme pentru sexwinking Mai asteapta.

| Lovely a răspuns:

Eu zic ca totusi esti micuta pentru asa ceva. O sa ai timp sa faci asta oricand. Daca iubitul tau e mai mare ca tine e normal sa isi doreasca asta dar ai grija si tine-i "poftele" in frau.

| EdwLo a răspuns:

Poy tu iti doresti sa faci sex?

| DJRapT0r a răspuns:

Cand un baiat vrea sa iti bage teava nu mai sta

| anonim_1690 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca nu esti pregatita pentru astea acum si va intelege si va mai intelege si el... daca chiar te iubeste

| podarumarius95 a răspuns:

Chestii ca pusul mana in zone "interzise" sa le spunem asa sunt normale intr-o relatie, mai ales dupa 4 luni, insa, la partea cu sex-ul nu stiu ce sa zic. Ai doar 15 ani, daca doresti poti sa faci, daca nu, nu! Sfatul meu este sa mai astepti vreo 2 ani. Ai timp toata viata! Bafta!

| pattyNNa a răspuns:

e mai bina se o lese mai usor prin sex poti ajunge cu probleme la mestruati poti sa ramai insarcinata etc... am patit si eu dar m-am despartit pentru ca nu am fost deakord... spune-i sa te inteleaga si sa mai lese un pic de timop sa treaca atat.

| gringo a răspuns:

Eu zic sa fii de acord cu el! ar fi bine sal convingi sa-ti faca oral.merita