| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Prietenul vrea sa mearga cu colinda si uratul, eu cu colinda sunt de acord, dar cu uratul nuwinking adica in seara de Rev ar insemna sa stau singurasad si eu nu vreau. el zice ca trebuie sa-l inteleg pentru ca si ceilalti din grup merg si au iubithe. dar eu nu pot sa accept asta`sad! cum ar fi cel mai bine sa procedez? adica voi ce ati face in locul meu?worried

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

L.as lasa.latsi prieteni cu care sa. tsi petreci revelionul nu ai? lasa. l sa se duca daca el asta vrea, doar nu vrei sa. tsi scoata reprosuri la urma. poate te duci la o petrecere sau ceva in timp ce el merge cu uratul. smug

| selena_5281 a răspuns:

Mergi si u
pana la urma mergeri cu uratul.
nu inteleg dc nu poti sa accepti
eu una as mergetongue

| Douapunccteunics a răspuns:

Poi merge cu uratul si dupa vine inapoi la tinehappy

| albinuta_4933 a răspuns:

Eu
i-as da papucii. mi se pare penibil ce face el acolo. sa mearga la colindat cu un grup mare sa fie dragut ar fi un lucru acceptabil dar sa mai mearga si la urat mai ales in loc sa stea cu tinelaughing in primul rand ori e disperat dupa bani ori e cam tampit. daca in cazul in care tu refuzi sa mergi el alege sa te lase pe tine singura cel mai bine ii dai papucii. nu te apreciaaza, pisicutsowinking

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mergi şi tu cu uratul.
În situaţia prietenului tău am fost acum vreo 3 ani, numai că nu cea cu care eram eu era problema ci prietena unuia dintre cei cu care trebuia să merg. Prin urmare, a venit prietena ăluia şi am luat-o şi pe fata cu care eram atunci şi ne-am costumat şi am mers în grup mai mare.
Şi, crede-mă, a fost mult mai amuzant.
Eu personal dezagreez grupurile exclusiv de fete sau grupurile exclusiv de băieţi. E fain când merg cu uratul un grup de 7-10 oameni, deopotrivă băieţi şi fete.
Succes!