| Babyyy a întrebat:

Buna`... am nevoie de ajutorul vostru :-s

Sunt de o luna cu el love struck si de 3 zile nu ne ma intalneam, numai la scoala ce stateam impreuna, ieri nu a putut sa vina el si acum 2 zile nu am putut eu, dar azi? m`am intalnit cu el la magazin azi, nu stiu thinking

simt ca vrea sa se desp de mine` crying voi ce credeti?

Imi este frica sa intru pe mess ca poate va zice ca se desp de mine` sad

1 răspuns:
| тecнιннιlα a răspuns:

Frica? Daca chiar vrea oricum o sa se intample. SAU poate e genul care nu spune si doar te lasa balta straight face

Sau vz poate are ceva si nu vrea sa-ti spuna, poate e suparat, poate s`a intamplat ceva straight face sau poate (scuze ca spun ii doar o parere) te inseala.

Trebe sa vb cu el sa vz dc s`a schimbat asa straight face si nu prea mai vb. Daca fugi (ca iti este frica) o sa inrautacesti distanta si o sa fiti si mai distantiwinking

Vz cf :*.