| LooLooLoo a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru urgent. Prietenul meu pleaca in strainatate si eu sunt distrusa. Nu stiu ce sa fac... Il iubesc foarte mult si nu vreau sa plece nici el nu isi doreste dar daca astea sunt vremurile si traim in Romania sad Va sta acolo mult timp... Cum sa fac sa nu imi fie asa greu?

Răspuns Câştigător
| Mâţa67 a răspuns:

Doar traieste-ti viata draga mea; nu rata ocaziile bune, distreaza-te, ca fii sigura ca el n-o sa stea sa planga dupa tine mai mult de vreo 2 zile.Cand se intoarce, fii iar cuminte si traieste-ti in continuare viata cu el.Asa-i viata de fata, scurta si nu merita s-o irosesti stand cu gandul doar la el.Bafta!

4 răspunsuri:
| cosmina98_7417 a răspuns:

Daca va iubiti dragostea va rezista va puteti suna sa vorbiti pe mess la camera video sa va trimiteti poze si poate vara vine in vacanta si cum am spus mai sus daca va iubiti dragostea rezista si daca nu crezi asta poate de asta tie frica.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Stai flexata, si nu te mai ingrijora. Ai putea sa mergi sa-l vizitezi din cand in cand. Daca tii la el il astepti.

| oCiudata a răspuns:

Buna, pai uite poate e o solutie sa pleci cu el dca te lasa parintii tai,dar daca nuincearca sa orbesti cu el zilnic, sa comunicati pe messenger, mereu sa va spuneti ca va iubiti si acest lucru cred ca va va da puterea sa va ganditi unul la celalat mereu si sa nu va despartiti. Sper ca te-am ajutat!

| Georgy_7404 a răspuns:

Nu ai ce sa faci iubirea doare are si partea ei minunaa dar nu vrei sa vy care este partea ei groasnik daca el pleak pleak daca te iubeste si tu ii spui ca nu vrei sa plece ca il iubeste enorm daca chiar ii pasa de tine si de sentimentele tale si daca chiar te iubeste va renuntza la calatorie daca nu nup imi pare rau dar asa sta situatia